Ürün Kullanımındaki Kolaylıklar

FARK YARATAN ÖZELLİKLER / Ürün Kullanımındaki Kolaylıklar

Teninizi hiç göstermeden emzirin!

Momidea emzirme üstleri ve elbiseleri ile teninizi hiç göstermeden bebeğinizi rahatça emzirebilirsiniz. Özel kamuflaj emzirme tasarımlarıyla emzirirken konforunuz Momidea ürünleri!

Konforlu emzirin!

İster evde sizi doğum tebriğine gelen ziyaretçilerinizi ağırlarken isterseniz dışarıda bir kafede kamuflaj özelliği sağlayan Momidea giyisileri emzirme gözleri ile size çok kolay ve konforlu bir emzirme sağlıyor!

Bebeğiniz acıkınca çok mu sabırsız, Momidea ile artık çok hızlısınız!

Momidea giyisilerinin tek elle kolayca açılan emzirme gözleri ile bebeğinizin sabırsız açlık çığlıklarının hızına yetişebilirsiniz! Emzirmeniz bittiğinde de kolayca emzirme gözünü kapatabilirsiniz.

Üstelik hamileyken de giyebilirsiniz!

Sadece 4-5 ay için bir sürü kıyafet almak istemiyorsanız, o zaman Momidea ürünleri tam size göre! Özel kumaş ve dikimleriyle hamileliğinizin başından emzirme döneminizin sonuna kadar kullanabileceğiniz, her dönemde üzerinizde harika duracak, emzirme döneminizden sonra bile kullanmaya devam edeceğiniz çok şık tasarımlar!

Muhteşem aksesuarlar!

Hamilelik bandı ile kıyafetlerinizi baştan yaratın! Sevdiğiniz t-shirtlerinizi hamileliğinizde de kullanmak istiyorsunuz ama karnınız büyüdükçe t-shirtleriniz kısalıyor, gömlekleriniz kapanmıyor! İşte tam size göre harika bir aksesuar; hamilelik bandı! T-shirtlerinizin gömleklerinizin üstüne giyin ve kıyafetlerinizi baştan yaratın! Hamilelik bandını bir kez denedikten sonra her renk ve desenini almak isteyeceksiniz, üstelik saç bandıyla takım. Emziren anneleri de unutmadık, onlar için de Momidea bel bandını tasarladık! T-shirtlerinizin altına giyin emzirirken teniniz yerine bedeninizi saran yumuşacık bel bandınız görünsün, üstelik pantolonunuzun üstüne indirdiğinizde çok şık görünebilirsiniz, düşük belli kıyafetlerde de teninizin görünmesini engellemiş olursunuz.

Gece sütyeni ile rahat uykular!

Muhteşem bir ürün! Sizi sararken sıkmayan hiç metali plastiği olmayan çok rahat ve çok şeker sutyenler hem hamileler hem de emziren anneler için! Hem bebeğinizi emzirin hem de ısıtın! İster pamuklu kumaşı ile yazın sıcakta emzirin, ister kışın dışarıda sıcacık polarının altında! Altı havlu özel polarını bebeğinize pelerin gibi giydirebilir veya uyurken üzerini örtebilirsiniz. Bebek çantanızdan hiç eksik etmeyeceğiniz çok pratik bir ürün. Konforunuz için şık ipli çantası ile her zaman her yerde sizinle.

Bebeğinizin hijyeni için bu önlük her eve lazım!

Bebeğinizin hijyeni için özel olarak tasarlandı! Bebeğinizin bakımıyla ilgilenenlerin saniyeler içinde kıyafetlerinin üzerine geçirebilecekleri, omuzları bebeğinizin narin yüzünü yumuşacık yaslaması için vatkalı, biberonlar ve emzikleri taşımak için cepli çok pratik bir ev önlüğü.

#momidea #iyioliyişeyleryap #eniyisi etiketle, paylaş