KURUMSAL/Franchising

Bir DEICHIC Distribution Agency markası olan MOMIDEA, yurtiçi ve yurtdışı lokasyonlarını genişletmek amacıyla, MOMIDEA markası standartlarına uygun firmalara franchise hakkı vermektedir.

Perakende ve mağazacışık alanında edindiğimiz birikim ve geçmiş tecrübelerimiz sonucunda, oluşturulan temel franchise koşulları aşağıda bilginize sunulmaktadır.

MOMIDEA-FRANCHISE

Yatırım planlamalarınızın MOMIDEA standartları ve aşağıdaki temel koşullara uygun olması halinde sizlerle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

MOMIDEA ilan edilen temel koşullarla bağlı olmayıp bunların içeriğinde tek yanlı olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir. İlan edilen temel koşulları taşıyan firmaların başvurularının kabul edilip edilmeyeceği MOMIDEA’nın insiyatifinde olup, kabul edilmeme durumunda başvuru sahibinin kazanılmış bir hakkı olmayacaktır. Başvurunun değerlendirilmesi, sözleşme koşullarının belirlenmesi, diğer hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesinde MOMIDEA tek belirleyici taraf olacaktır.

Mağaza Bilgileri

Ticari Ünvanınız (*)

Vergi Daireniz (*)

Vergi Numaranız (*)

Adresiniz

Konumunuz

Alan

m2

Mevcut Markalarınız

Sizin Bilgileriniz

Adınız Soyadınız (*)

E-Posta Adresiniz (*)

Telefon Numaranız

BAŞVURU YAPAN FİRMA İÇİN FRANCHISING TEMEL KOŞULLAR
– MOMIDEA mağazası için en az 7-10 m cephe ve 100 m2 kullanılabilir alan ile % 10 depolama alanında faaliyet göstermelidir.

-MOMIDEA mağazası için düşünülen mağaza lokasyonu yatırımcı ile birlikte bir konsensus dahilinde belirlenir.

– MOMIDEA mağazasının iç ve dış dekorasyonu, mimari tasarımı MOMIDEA standardı olarak, franchise veren tarafından belirlenir, yapılacak yatırım maliyeti franchise başvurusu yapan tarafından karşılanır.

– Siparişler, MOMIDEA tarafından sezona göre mevcut koleksiyon içersinden yapılır ve koleksiyonda sergilenen ürünlerin en az % 80’ine sipariş verilmesi gerekmektedir.

– Tanıtım ve pazarlama harcamaları için franchise alan’ın ayıracağı bütçe franchise alan’ın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.

– Franchise işletme hakkı, minimum 4 yıllık süreye mahsus verilir. 4 yılın sonunda Franchise alan’ın çalışma kapasitesi nazara alınarak, franchise işletme hakkı yeniden değerlendirilir.

-Ürünlerde DEICHIC Distribution Agency marka politikası esastır.

-Genel koşullar için yüz yüze gerçekleştirilecek bayi toplantısı sayesinde, daha fazla net bilgilere erişebilirsiniz.

#momidea #iyioliyişeyleryap #eniyisi etiketle, paylaş