İlk Görüşte Aşk

6 yıl önce Momidea markası ile Türkiye’nin ilk emzirme koleksiyonunu yaptık ve Türkiye’deki anne adaylarını ve emziren anneleri konforlu, şık ve pratik emzirme kıyafetleriyle tanıştırdık. Momidea ürünlerini kullananlardan çok güzel eleştirler aldık. Bu harika eleştiriler ve teşekkürler bize cesaret verdi ve yıllar içinde ürün yelpazemize dünyanın bir numaralı pek çok markasını ekledik; her birisine aşık olarak!

Önce göğüs sarkmasını önleyen ve süt akışını destekleyen patentli hamile ve emzirme sütyenleri ve gecelikleriyle kendi alanında rakipsiz olan HotMilk markasıyla tanıştık; rengarenk şık dantellerle süslenmiş sütyenler bizi adeta büyüledi. Onlar ne kadar da seksi ve güzel emzirme sütyenleriydi öyle! Herşey hamilelikte ve emzirme döneminde kadınların kendini güzel hissetmesi için tasarlanmıştı. İlk aşkımız olan bu markayı hemen Türkiye’deki bakımlı kadınlara ulaştırmak üzere Momidea ailemize dahil ettik.

Bize ulaşan teşekkür mektuplarındaki dünya tatlısı bebekler için de özel bir şeyler yapmamız gerekiyordu. Annesi sağlıklı ve şık ürünlerimizi kullanırken tatlı bebeklerimiz için de Momidea Kitty markamızla organik bebek kıyafetlerini hazırladık ve onlar için minik minik paketledik.

Bu harika ürünlerle geniş bir Momidea ailesi olmuştuk olmuştuk ama sanki bir eksik vardı. İşte o zaman dünyanın en iyi anne ve bebek kozmetiğiyle tanıştık ve ona da aşık olduk; Mambino Organics dünyadaki en saf kozmetik ürünleriyle bizi
tam onikiden vurdu. Afiyetle yiyebileceğimiz kozmetikleri bulmuştuk! Evet ya Mambino Organics pişik kremi, şampuanı, çatlak kremi, yüz serumu ve diğer ürünleri basbayağı yenilebiliyordu. Hem en zor alınan organik sertifikası olan USDA sertifikasını almış hem de saflığını ispatlamak için yiyecek sertifikası almış olan bu marka da tabii ki Momidea ailemize katıldı.

Hamile kolleksiyonumuzu genişletmek için başladığımız arayışta 39 ülkede satılan çok özel kalıplarıyla hamilelik sonrasında da giyilebilen 9fashion markasıyla tanışmamızla sonuçlandı. Hem modayı takip eden hem de anne adayının rahatlığını düşünen tasarımlarıyla 9fashion Momidea ailesindeki hak ettiği koltuğu kaptı 

Anne adaylarına ve emziren annelere kendileri ve bebekleri için en sağlıklı, en güvenilir ve en iyi ürünleri sunabilmek aşkıyla çalıştık bugüne kadar ve hergün Momidea ailemize yeni ürünler eklemeye, anne adaylarımızı ve emziren annelerimizi mutlu etmeye devam edeceğiz. Bu yolda sizlerin yorumlarınızı, eleştirilerinizi ve tavsiyelerinizi almaya devam etmeyi çok istiyoruz. Bu nedenle açtığımız bu blogla hergün sizlere anne&bebek&çocukla ilgili yazılarımızla ulaşmayı ve sizlerden haberler almayı diliyoruz.

Sevgiyle kalın.

#momidea #iyioliyişeyleryap #eniyisi etiketle, paylaş