Momidea bütünsel olarak pudra kokmakta bu da oluşumda hassasiyeti simgelemektedir.

Bebek sahibi olmak fikri ile başlayan, pozitif bir bakış açısıyla sürekli şekillenen ve fiziksel değişimlerle daha önce hiç yaşanmamış bir ilklik deneyemini özverili bir karaktere dönüştüren bu yepyeni yaşantının yani "annelik misyonu"nun markaya yansıtılmasınıdı hedeflemiştir.

Momidea
Momidea

BLOG

(TR) Sivrisinekler genlerimizi seviyor..

Sorry, this entry is only available in Turkish.

(TR) BİZİM İÇİN NE DEDİLER

(TR) MOMIDEA'ya duyduğunuz güven ve ilgi için teşekkür ederiz..

(TR) Bebeğimin doğumu öncesinde, Galata mağazanızdaki bir etkinlikle tanıştım MOMIDA ile. O gün bugündür, nerede bir doğum yapan olsa, sizden bahseder; onlara hediyelerimi hep sizden alırım. Çocuğumu emanet edecek kadar güvendiğim bir yer olmanızdan dolayı çok mutluyum. İyi ki tanıdım sizleri, iyi ki varsınız...

(TR) ARZU ARSEN

(TR) Yurtdışında yaşadığımız yıllarda evimizden eksik etmediğimiz Mambinoorganics anne-bebek organik kozmetik ürünlerini, Türkiye'ye geldiğimizde MOMIDEA'da bulmak bizi çok sevindirdi. Doğum çatlaklarımı yok eden, oğlumun şampuanından pişik kremine kadar ilk kozmetik ürünü olmasından ve onun büyümesine eşlik etmesinden dolayı içim rahat. Ayrıca tüm personelinizin güler yüzlü olması ve satış yapmaktan öte bilgilendirici yaklaşması ve doğru yönlendirmesi beni çok etkiledi. İnanır mısınız, çay içmeye bile, herhangi bir konu için akıl danışmaya bile uğrar oldum. Çok teşekkürler, sizi seviyorum.

(TR) ADANIR YURTSEVEN

(TR) Dergideki bir röportajınız sonrasında araştırarak müşteriniz oldum. MOMIDEA ürünlerini tasarlarken en ince ayrıntıyı gözden kaçırmamanız, kumaşından dikişine kadar her şeyi düşünmeniz, hatta aylarca anneler üzerinde deneyerek ideal formu bulmanız çok etkilemişti beni. Momidea'yı satın alıp kullandıktan sonra anladım, bunları niye yaptığınızı. Anne olabilmeyi bu kadar düşündüğünüz için teşekkür ederim. Hamilelik döneminde kullandığım giysilerimi şimdilerde hem evde, hem de işyerimde kullanıyorum. Yeni tasarımlarınızı takip ediyorum, “hamileyim”, “değilim” demeden ara ara beğendiğim ürünlerinizi hem mağazanızdan hem internet sitenizden sipariş vermeye devam ediyorum. Benim için hep göz atılacak ve mutlaka uğranacaklar listesindesiniz. Doğum günlerimizde bizi utmadığınız için ayrıca teşekkür ederim. Sevgiler.

(TR) BÜŞRA DENİZ

(TR) Fanatik Karşıyakalı :) kocamın, kızımıza aldığı kırmızı yeşil tütü sayesinde sizinle tanışım. İyi ki bir beden küçük gelmiş; mağazanıza geldiğimde sanki evimde gibiydim. Hiç çıkmak istemedim. Nasıl bu kadar güler yüzlü olabiliyorsunuz? Bu arada hediye ettiğiniz bel bandı muhteşem, kısalan t-shirtlerimin ömrünü uzattı. Teşekkürler yine ve hep görüşmek üzere...

(TR) GÜLAY ERDEMİR

(TR) Şirkette bir arkadaşımızın doğumu için ortak olarak aldığımız "hoş geldin bebek" kurusunun içinden sizin özenle seçtiğiniz ürünler hastane odasında herkesi mest etti. Üzerlerinde küçük kullanım detaylarını içeren sevgi dolu küçük notlarınız, kutuya iliştirdiğiniz nazik hediyeniz ve her şey için binlerce teşekkürler. İyi ki hediye için mağazanıza uğramışız. Aldığımız en güzel hediyeydi. Personelinize ayrıca teşekkürler, ilk fırsatta çayınızı yeniden içmeye geleceğim. Ve tabii ki hamile kaldığımda ilk adresim olacaksınız... :)

(TR) İREM ÖZTÜRK

(TR) İlk çocuğuma hamile olduğumda doktor tavsiyesi ile sizden aldığım sütyenler sayesinde rahat bir hamilelik geçirdim. Vücudum büyüdükçe form alan ve beni her ortamda rahat ettiren Hotmilk sütyenleri emzirme döneminde de vazgeçilmezim oldu. Mağazanızdan aldığım her ürün için teşekkür ederim, iyi ki o dönemde sizi bulmuşum. İkinci çocuğumu daha bilinçli doğurdum ve içim daha rahat olarak kozmetik kullandım. "Anneler rahat, bebekler mutlu" yazan markanızı şimdi daha iyi anlıyorum. Gerçekten övgüyü hak ediyorsunuz. Mağazanıza her uğradığımda güler yüzünüzü görmek beni mutlu ediyor, uzun süre uğramamış olsam bile beni tanımanız ve ismimle hitap etmeniz beni çok mutlu etmişti, söylemeden edemeyeceğim. Çok etkilendim. Teşekkür ederim.

(TR) JOEL FANCHONE

(TR) Doktor reçetesiyle sütyen mi alınırmış diye söylenmiştim ama, olayın sadece bir sütyen olmadığını sizi dinlediğimde öğrendim ve “neden yıllar önce bilmiyordum” diye hayıflandım. İlk çocuğumda bu rahatlığı kaçırdım, bundan sonra hamile olmasam da ilk tercihim hep Hotmilk olacak. Bu sütyen değil, bir yaşam tarzı... Bilinçlendirdiğiniz için ve profesyonel çalışanlarınız için tebrik ediyorum.

(TR) LEYLA ÖZEN

(TR) Torunuma hediye almak için mağazanıza tesadüfen girdim; ama verdiğiniz hamilelik – annelik bilinci bilgileriyle kızımın daha çok ihtiyacı olduğunu gördüm. Kızım da daha sonra uğramış ve çok memnun kalmış. Evindeki tüm kozmetik ürünlerini çöpe attık, şimdi Mambino Organics'in dışında kozmetik kullanmıyoruz. Torunumun banyosunu yaptırmak daha keyifli oldu sayenizde. Teşekkür ederim, iyi ki tanıdım sizi.

(TR) MEDİHA TEMUR

(TR) Organik ürünleri tercih eden bir kişi olarak, mağazanız benim için cennet. Bugüne kadar bildiğim birçok şeyi yeniden düşünmemi sağladınız. Ürün seçimleriniz ve bunları çok bilinçli bir ekip ile bizlere aktardığınız için teşekkür ederiz. Doktorlar niye sizi seviyor ve sizi öneriyor şimdi anladım. Tebrik ediyorum gerçekten.

(TR) NESRİN SEVİM AKSU

(TR) Doğumumda gelen hediyelerden birinin içinden özenle paketlenmiş bir bebek patiği çıktığında, bunun arkasında kocaman iyi yürekli insanlar olduğunu fark etmemiştim. Değişim kartı evimizdeki hayatımızı da değiştirdi. :) Meğer ne az şey biliyormuşum. Lütfen beni her etkinliğinize davet edin, koşarak geleceğimden emin olabilirsiniz. Teşekkürler...

(TR) PERRİN LEVY

(TR) Emzirme haftası nedeniyle katıldığımız workshop benim gibi yeni bir anne için paha biçilemez bir hafta sonu oldu. Öğrendiklerimi doktoruma söylediğimde çok etkilendi ve sizinle tanışmak istedi. İzninizle paylaşıyorum, teşekkürler her şey için.

(TR) ŞEYMA ÇİÇEK

(TR) Vitrininizde gördüğüm her şey mağazanıza girmeme neden oluyor, bu yüzden hep işe geç kalıyorum. Ben değil ama patronlarım bundan şikayetçi haberiniz ola! :) Sevgiler...

(TR) YASMİN LECHTER

(TR) Hep arkadaşlarıma hediye almak için gelecek değildim ya, artık ben de hamileyim. Hadi bakalım şimdi de bana gelsin. Ama hep MOMIDEA'dan olsun. Lütfen... ;)

(TR) ZEHRA GÜLERYÜZ

(TR) Sinop’ta yaşayan kuzenimin doğum anında yanında olamadım, ama internetten sipariş verdiğim ürünü hastane çıkışlarına yetiştirmeniz bu üzüntümü giderdi. Yeğenimin ilk giysileriyle fotoğrafını gönderdiklerinde sevinçten, mutluluktan ağladım. Binlerce teşekkürler.. “

(TR) GÜLER AYTEMUR

(TR) Momidea harika bir marka Emziren annler bilirler; Ev dışında, kalabalıkta emzirmek zaman zaman sorun olabilir. Göğsüm açılmasın, memem görünmesin diye insan şekilden şekile girer. Emzirme önlüğünden sonra ikinci harika keşfim Momidea markasıyla üretilen emzirme kıyafetleri. Hamileyken de giyebileceğiniz bu şık tasarımlı giysiler yumuşacık kumaşları, emzirmeyi keyfe dönüştüren göğüs pencereleri ile benim hayatımı kolaylaştırdılar.

(TR) MELTEM TAŞLI
(TR) Parents Dergisi Anne Bebek Yazarı - Dalya ve Arya Tılsım adında iki kız çocuk annesi

(TR) Bebeğiniz ve sizin ruhsal ve fiziksel gelişiminiz için; MOMIDEA Annenin işi başından aşkın. Hamileyken bedenindeki hızlı değişim dolayısıyla kıyafetler dar gelebiliyor, yakışmadığını düşünebiliyor, maddi olarak her aşama için yeni kıyafet almak çok zorlayıcı ve aslında gereksiz, ama gene de tabii ki kadın hem rahat etmek hem güzel olmak istiyor. Hemen kilo verilemeyebiliyor, ödemler, hassasiyetler, memeler özellikle emzirme döneminde. Bunlar da annenin tedirgin hissetmesine neden olabilecek şeyler. O yüzden rahatlık ve işlevsellik çok önemli. Sosyal hayatın, iş hayatının içinde var olmaya devam etmeyi de kolaylaştırması önemli.

(TR) M. IŞIL ERTÜZÜN
(TR) Klinik Psikolog

(TR) Hamileliğimin ilk aylarında doktorumun tavsiyesiyle sizle tanıştım. İyi ki tanışmışız. Doğuma giderken eksiksiz olarak hazırladığınız doğum çantam, bebeğimizin ismi yazılı ilk giysileri ve o günlerimizi neşeye çeviren her türlü desteğiniz için çok çok çok terşekkür ederim. Sizi herkes tanımalı. Sevgilerimle, sizi çok seviyorum..

(TR) CEREN TEMİZÖZ

CERTIFICATES

bunnies(1)
crueltyfree
gots-logo1
Picture-7
sertifika-1
truthlabeling1
usda
award_green-scene-2014
award_ptpa-2014
mother_and_baby_awards_2015
silver-seal-orange-zest-sports-bra
junior-design-awards
ecor-sertifika-1-s
#momidea #iyioliyişeyleryap #eniyisi (TR) etiketle, paylaş