Yara izleri ve inatçı çatlak izleri nasıl geçer?

İster sezeryan ameliyatı izi ister bir yara izi olsun cildimizdeki her türlü iz rahatsız eder.

Cildin dermis adı verilen orta tabakasında hem yara izleri, hem de çatlak izleri meydana gelir. Dermis cildin elastik katmanı olup gerilmesini ve eski haline dönmesini sağlar. Ancak bu tabaka çok uzun süre gergin kalırsa elastikiyetini kaybeder. Cilt kolajen miktarını arttırmaya çalışarak kendisini güçlendirmeye çalışır.

Yara izlerini ortadan kaldırmak için cerrahi yöntemler veya bölgesel olarak enjekte edilen steroidler ve slikon jel levhalar gibi farklı teknikler vardır. Ancak biz size en basit ve doğal yöntem olan doğanın harika hediyelerinden Rosa Masqueta, Tamanu ve Deniz İğdesi bitkilerinden elde edilen doymamış yağ asitleri ve saman çiçeği yağının muhteşem birleşimi olan organik bir serumu tavsiye ediyoruz; MAMBONO ORGANICS YARA İZİ SERUMU

Bu serumda kullanılan bitkilerin inanılmaz iyileştirici özellikleri tüm dünyada bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Mambino Organics yara izi serumu günlük kullanım ile yara izi ve çatlak görünümlerinin yumuşak ve belirsiz olmasını sağlar. Bu serumun içindeki kuşburnu yağı vücudun tamir ve iyileştirme sürecini hızlandırır, tamanu yağı yenileyici ve anti-enflamatuar etkiye sahiptir, saman çiçeği öz yağı hücre yenilenmesini hızlandırır, E vitamini cildi yumuşatır ve tamir ederken limon balmı ise cildin renk bozukluklarını düzeltir.

İki yıldan daha eski olmayan yara izleriniz ve doğum sonrası geçmeyen çatlak izleriniz için sizlere bu muhteşem organik ürünü tavsiye ediyoruz.

6 aydan büyük bebeklerde dahi kullanılabilen bu organik ürünü yüz veya vücutta dahi güvenle kullanabilirsiniz. Hamileyken kullanılması tavsiye edilmeyen bu güçlü organik serumu doğum sonrası hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hamileliğiniz süresince Mambino Organics çatlak karşıtı duo seti kullanarak çatlakları önleyebilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER ;

https://eshop.momidea.com.tr/yara-izi-inatci-catlaklar-ve-goz-cevresi-icin-roll-on

https://eshop.momidea.com.tr/organik-catlak-karsiti-set

 

#momidea #iyioliyişeyleryap #eniyisi etiketle, paylaş